StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: default
bg: по подразбиране

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Block
bg: Блокирай

en: Themes
bg: Теми
