StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
