StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Type
is: Slag

en: Enabled
is: Virkjað

en: default
is: standard

en: Message
is: Boð

en: Preview
is: Undansýning

en: Default
is: Standard

en: Text
is: Tekstur

en: Configure
is: Samanset

en: Block
is: Blokkur

en: Themes
is: Tema

en: About
is: Um
