StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: default
fr: défaut

en: Link
fr: Lien

en: One
fr: Un

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Text
fr: Texte

en: Configure
fr: Configurer

en: Block
fr: Bloc

en: Themes
fr: Thèmes

en: Two
fr: Deux

en: the settings page
fr: la page des paramètres

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Inherit
fr: Hériter

en: Uses
fr: Utilisations

en: Message settings
fr: Paramètres de Message
