StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
