StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Block
ku: بلۆک

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
