StandWithUkraine ?? (2.0.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Configure
ur: ترتیب

en: Block
ur: بلاک
