StandWithUkraine ?? (2.0.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: default
ast: predefiníu

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Configure
ast: Configurar

en: Block
ast: Bloque
