StandWithUkraine ?? (2.0.3) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Type
de: Typ

en: Enable
de: Aktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: One
de: Eins

en: Preview
de: Vorschau

en: Default
de: Standard

en: Background
de: Hintergrund

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Two
de: Zwei

en: the settings page
de: Die Einstellungs-Seite

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Ratio
de: Verhältnis

en: Inherit
de: Vererben

en: pixels
de: Pixel

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Message settings
de: Nachrichteneinstellungen

en: Foreground
de: Vordergrund

en: Hide message
de: Nachricht ausblenden
