StandWithUkraine ?? (2.0.3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: default
mr: मुलभूत

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: One
mr: एक

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Block
mr: भाग

en: Position
mr: स्थान

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
