StandWithUkraine ?? (2.0.3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: default
tr: öntanımlı

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: One
tr: Bir

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Text
tr: Metin

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Block
tr: Blok

en: Position
tr: Konum

en: Themes
tr: Temalar

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Inherit
tr: Miras

en: pixels
tr: piksel

en: Admin
tr: Yönetim

en: Uses
tr: Kullanım

en: Message settings
tr: İleti ayarları
