StandWithUkraine ?? (2.1.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: default
gl: predeterminado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Configure
gl: Configurar

en: Block
gl: Bloque

en: Position
gl: Posición

en: Themes
gl: Temas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Inherit
gl: Herdar

en: pixels
gl: píxeles

en: Uses
gl: Usos
