StandWithUkraine ?? (2.1.0) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: default
vi: mặc định

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: One
vi: Một

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Background
vi: Nền

en: Text
vi: Văn bản

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Block
vi: Khối

en: Position
vi: Vị trí

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Two
vi: Hai

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Ratio
vi: Tỷ lệ

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Foreground
vi: Cảnh gần
