StandWithUkraine ?? (2.1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: default
hr: Zadano

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Text
hr: Tekst

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Block
hr: Blok

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Themes
hr: Predlošci

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Uses
hr: Uporaba
