StandWithUkraine ?? (2.1.1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: default
id: standar

en: Message
id: Pesan

en: Link
id: Tautan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Text
id: Teks

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Block
id: Blok

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Themes
id: Tema

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Inherit
id: Menginduk

en: pixels
id: piksel

en: Admin
id: Administrator

en: Uses
id: Penggunaan
