StandWithUkraine ?? (2.1.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: default
mn: Үндсэн

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Block
mn: Хавтан

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
