StandWithUkraine ?? (2.1.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Type
be: Тып

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: default
be: прадвызначана

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Configure
be: Правіць

en: Block
be: Блок

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Themes
be: Тэмы

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Uses
be: Выкарыстанне
