StandWithUkraine ?? (2.1.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: default
fi: oletus

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: One
fi: Yksi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Text
fi: Teksti

en: Configure
fi: Määrittele

en: Block
fi: Lohko

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Themes
fi: Teemat

en: Two
fi: Kaksi

en: About
fi: Tietoja

en: Inherit
fi: Peri

en: pixels
fi: pikseliä

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Uses
fi: Käyttää
