StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Configure
am: ውቀር

en: Block
am: ጥምር

en: Position
am: ቦታ

en: Themes
am: ገጽታዎች
