StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: default
et: vaikimisi

en: Message
et: Teade

en: One
et: Üks

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Text
et: Tekst

en: Configure
et: Seadistus

en: Block
et: Plokk

en: Position
et: Asukoht

en: Themes
et: Teemad

en: Offset
et: Nihe

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: About
et: Programmist

en: Inherit
et: Päri

en: pixels
et: pikslit

en: Admin
et: Administraator

en: Uses
et: Kasutab
