StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: default
eu: lehenetsia

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Text
eu: Testua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Block
eu: Blokea

en: Position
eu: Kokapena

en: Themes
eu: Temak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Inherit
eu: Heredatua

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Uses
eu: Erabilerak
