StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk
