StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: default
ja: デフォルト

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: One
ja: 1

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Text
ja: テキスト

en: Configure
ja: 設定

en: Block
ja: ブロック

en: Position
ja: ポジション

en: Themes
ja: テーマ

en: Two
ja: 2

en: Offset
ja: オフセット

en: Favicon
ja: お気に入りアイコン

en: About
ja: アバウト

en: Inherit
ja: 継承

en: pixels
ja: ピクセル

en: Admin
ja: 管理者

en: Uses
ja: 機能
