StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: default
lv: noklusējums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Text
lv: Teksts

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Block
lv: Bloks

en: Position
lv: Pozīcija

en: Themes
lv: Tēmas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Favicon
lv: Favikona

en: About
lv: Par

en: Inherit
lv: Mantot

en: pixels
lv: pikseļi

en: Uses
lv: Lieto
