StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
