StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: default
sl: privzeto

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Configure
sl: Nastavi

en: Block
sl: Blok

en: Position
sl: Položaj

en: Themes
sl: Teme

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Uses
sl: Uporablja
