StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Block
ta: கட்டம்
