StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: default
te: అప్రమేయం

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Position
te: స్థానం

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
