StandWithUkraine ?? (3.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
