StandWithUkraine ?? (3.0.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Type
cy: Math

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: default
cy: rhagosod

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Block
cy: Bloc

en: Position
cy: Lleoliad

en: Themes
cy: Themâu

en: Offset
cy: Ongli

en: Inherit
cy: Etifeddu

en: Admin
cy: Gweinydd
