StandWithUkraine ?? (3.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Text
si: වගන්ති
