StandWithUkraine ?? (3.0.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Block
ta: பெட்டி

en: Position
ta: இடம்

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
