Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: page
af: bladsy

en: new
af: nuut

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: profile
af: profiel

en: Reply
af: Beantwoord

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
