Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: new
gu: નવું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Tools
gu: સાધનો

en:  ago
gu:  અગાઉ

en: ago
gu: પહેલા

en: Reply
gu: જવાબ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
