Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: page
lt: puslapis

en: new
lt: naujas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: no
lt: ne

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Up
lt: Viršun

en: By
lt: Sukūrė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Posted by
lt: Paskelbė

en: profile
lt: profilis

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: wide
lt: platus

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Formatting help
lt: Formatavimo pagalba

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
