Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
