Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: new
sk: nové

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Font
sk: Písmo

en: no
sk: nie

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Up
sk: Hore

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Tools
sk: Nástroje

en: ago
sk: pred

en: profile
sk: profil

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: User account menu
sk: Používateľské menu
