Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: page
be: старонка

en: new
be: новае

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: no
be: не

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Tools
be: Прылады

en: profile
be: профіль

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Reply
be: Адказ

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
