Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: new
bg: нов

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: no
bg: не

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: profile
bg: профил

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Reply
bg: Отговор

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: No replies
bg: Няма отговори

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
