Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: page
gl: páxina

en: new
gl: novo

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Font
gl: Fonte

en: no
gl: non

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Up
gl: Arriba

en: By
gl: Por

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Tools
gl: Ferramentas

en: ago
gl: fai

en: profile
gl: perfil

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Reply
gl: Responder

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
