Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: new
hr: novo

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: no
hr: ne

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Up
hr: Gore

en: By
hr: Od

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Tools
hr: Alati

en:  ago
hr:  ranije

en: profile
hr: profil

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Reply
hr: Odgovor

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: No replies
hr: Nema odgovora

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)
