Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: new
jv: anyar

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: no
jv: ora

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Up
jv: Munggah

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: profile
jv: profil

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Reply
jv: Balesan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No replies
jv: Ora ana balesan

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: (active tab)
jv: (tab aktif)
