Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: page
kn: ಪುಟ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: profile
kn: ಪರಿಚಯ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು
