Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: new
ps: نوی

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: no
ps: نه

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Tools
ps: توكي

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Reply
ps: ځواب

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
