Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: new
ta: புதிய

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்
