Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: no
ug: ياق

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: profile
ug: ئارخىپ

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Reply
ug: جاۋاب

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
