Starman (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
