Starman (1.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Log in
da: Log ind

en: Close
da: Luk

en: Order Summary
da: Ordreoversigt

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Review
da: Gennemgå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Warning message
da: Advarsel

en: Out of stock
da: Ikke på lager

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Your shopping cart is empty.
da: Din indkøbskurv er tom.

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Reset your password
da: Nulstil din adgangskode

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
