Starman (1.0.0) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Close
fi: Sulje

en: Order Summary
fi: Tilauksen yhteenveto

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Review
fi: Tarkistus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Out of stock
fi: Ei varastossa

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: In stock
fi: Varastossa

en: Your shopping cart is empty.
fi: Ostoskorisi on tyhjä.

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Reset your password
fi: Palauta salasanasi

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
