Starman (1.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Log in
he: כניסה

en: Close
he: סגירה

en: Loading...
he: טוען...

en: Review
he: סקירה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Your shopping cart is empty.
he: עגלת הקניות שלך ריקה.

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Reset your password
he: איפוס סיסמה
